Tel.: (+ 420) 576 779 142

Kariéra

Firma CONTIMADE s.r.o. se již 23 let zabývá výrobou obytných a stavebních kontejnerů. Z důvodu rozšiřující se výroby hledáme nové pracovníky.

Místo práce: KAŇOVICE

Firma CONTIMADE s.r.o. zabývající se výrobou obytných a stavebních kontejnerů

Náborový leták pdfZDE2.99 MB

Náborový letákNáborový leták

PŘIJME DO HLAVNÍHO PRACOVNÍHO POMĚRU:

  • pracovníky dělnických profesí do výroby (zaučíme)
  • montážní dělníky
  • klempíře, tesaře, lakýrníky, atd.
  • pracovníky obsluhy tvářecích strojů
  • elektrikáře – znalost vyhlášky č. 50/1978
  • svářeče CO2

POŽADUJEME

  • pracovní morálku
  • pečlivost a zodpovědný přístup
  • manuální zručnost
  • ochotu učit se novým věcem
  • praxe v oboru vítána
  • flexibilitu a korektní jednání
  • trestní bezúhonnost

NABÍZÍME

  • nadstandardní platové podmínky
  • práci vhodnou pro muže, ženy i absolventy
  • příjemné pracovní prostředí i kolektiv
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • jednosměnný pracovní provoz
  • podnikové stravování
  • možnost ubytování
  • nástup možný IHNED

Zájemci se mohou hlásit:

* telefonicky: +420 576 779 142 v pracovních dnech od 7:00 hod. do 15:00 hod.

SAMOSTATNÁ / FINANČNÍ ÚČETNÍ

Hledáme kvalitní samostatnou účetní s těmito předpoklady:

  • SŠ/VŠ vzdělání, ideálně ekonomického směru
  • praxe jako pomocná, nebo samostatná účetní je podmínkou
  • znalost samostatného účtování, praxe ve vedení podvojného účetnictví, včetně uzávěrek.

Co bude Vaším úkolem:

  • vedení účetní agendy výrobní a obchodní firmy
  • účtování některých pracovních výkonů v zahraničí
  • pokladna, párování plateb, banka, finanční účetnictví, skladové účto ...atd.

Hledáme pracovitou, produktivní a motivovanou kolegyni, která se chce seberealizovat ve zdravé firmě s velkým potenciálem. Máte možnost si zde vybudovat silné pracovní i profesní zázemí. Kvalitní pracovník si zaslouží i nadstandardní finanční odměnu a další benefity, které jsou zde připravené.

Nástup je možný IHNED

PRACOVNÍKA ÚDRŽBY

Hledáme spolehlivého pracovníka údržby s těmito předpoklady::

  • manuální zručnost – drobné zámečnické, stavební, instalatérské a elektrikářské práce
  • znalost práce s ručním a strojním nářadím
  • schopnost technického řešení problémů
  • samostatnost
  • řidičské oprávnění na VZV výhodou

  • správa, údržba a oprava budov ve vlastnictví společnosti
  • správa, údržba a oprava zařízení a majetku ve vlastnictví společnosti

Nabízíme:

  • stabilní zázemí prosperující firmy
  • jednosměnný provoz
  • zvýhodněné stravování v sídle společnosti
  • pracovní oděv, obuv a ochranné pomůcky

* telefonicky: +420 724 100 020 v pracovních dnech od 7:00 hod. do 15:00 hod.

Telefonní kontakty

(+420) 576 779 142

E-mailové kontakty

Kontejnery CONTIMADE

 Zázemí pro firmu, školu nebo jinou instituci?

Obytné kontejnery jako školka!

Obytné kontejnery jako školka

 Různé fasády, barevné variace, dimenze, kvalitní zpracování..... a především stovky spokojených dětí.