Tel.: (+ 420) 576 779 142

Kariéra

Firma CONTIMADE s.r.o. se již 23 let zabývá výrobou obytných a stavebních kontejnerů. Z důvodu rozšiřující se výroby hledáme nové pracovníky.

Místo práce: KAŇOVICE

Firma CONTIMADE s.r.o. zabývající se výrobou obytných a stavebních kontejnerů

PŘIJME DO HLAVNÍHO PRACOVNÍHO POMĚRU:

PRACOVNICE NA ÚKLID

Misto práce: Kaňovice u Luhačovic

POŽADUJEME

  • pečlivost, samostatnost, flexibilitu
  • smysl pro pořádek
  • svědomitost a spolehlivost
  • příjemné vystupování

NÁPLŇ PRÁCE

  • úklid kancelářský prostor, obytných prostor
  • úklid šaten a sociálních prostor

NABÍZÍME

  • práci ve stabilní firmě s dlouholetou tradicí
  • odpovídající platové ohodnocení
  • zaměstnanecké benefity / stravování

Nástup je možný IHNED

Zájemci se mohou hlásit:

* telefonicky: +420 576 779 142 v pracovních dnech od 7:00 hod. do 15:00 hod.

Telefonní kontakty

(+420) 576 779 142

E-mailové kontakty

Kontejnery CONTIMADE

 Zázemí pro firmu, školu nebo jinou instituci?

Obytné kontejnery jako školka!

Obytné kontejnery jako školka

 Různé fasády, barevné variace, dimenze, kvalitní zpracování..... a především stovky spokojených dětí.