Tel.: (+ 420) 576 779 142

E-mail.: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Služby

Vyrábíme, dodáváme a stavíme montované kontejnerové stavby, jako školy, banky, administrativní, obytné a skladové budovy, ubytovny, vrátnice, prodejny a to nejen jednopodlažní, ale i vícepodlažní. Nedílnou součástí našeho výrobního programu jsou různé druhy atypických kontejnerů a prostorových systémů včetně technologických kontejnerů. Dále sanitární kontejnery, obytné kontejnery, stavební buňky a mnoho dalšího.

Prodej a poradenskou službu ke KONTEJNEROVÝM PRODUKTŮM CONTIMADE zajišťuje naše obchodní oddělení. Ochotně odpovíme na všechny Vaše dotazy, týkající se KONTEJNEROVÝCH ŘEŠENÍ a našich služeb.

Vypracujeme návrh dispozičního řešení SESTAV MODULŮ CONTIMADE pro nejvhodnější usazení KONTEJNEROVÝCH KONSTRUKCÍ v uvažované lokalitě.

Pro ZAKÁZKOVÉ SESTAVY KONTEJNERŮ zajišťujeme podle potřeby i technickou dokumentaci, případně i statické a tepelné posouzení KONSTRUKCE MODULŮ

Provádíme záruční i pozáruční SERVIS KONTEJNERŮ.

Na KONTEJNERY CONTIMADE poskytujeme komplexní záruku po dobu 24 měsíců. Na zařizovací předměty, použité jako VYBAVENÍ KONTEJNERŮ, se vztahuje záruka poskytovaná jednotlivými výrobci.

Postaráme se o kompletní montážní servis. Máte-li vlastní montážní tým, nabízíme odborný dohled nad montáží kontejnerů.

Zajistíme PŘEPRAVU KONTEJNERŮ od nás až na Vámi určené místo.

DOPLŇKOVÉ SLUŽBY

  • podle Vašich požadavků dodáme i veškeré zařízení interiéru
  • navrhneme pro Vaši potřebu specifické, či atypické doplňky KONTEJNEROVÉ STAVBY, jako jsou např. schodiště, fekální nádrže, přístřešky, střechy, pochůzné lávky apod.
  • provedeme Vám částečnou přestavbu či úpravu dříve zakoupených kontejnerů (např. nové příčky, zádveří apod.).

VÝHODY NAŠÍ SPOLUPRÁCE

Nabízíme Vám průhlednou spolupráci od začátku do konce – přijďte se k nám podívat!

Kovovýroba a montáž KONTEJNERŮ CONTIMADE jsou na jednom místě, což zvyšuje pružnost při řešení zakázek a v neposlední řadě i kvalitu produktů.

Životnost našich produktů zvyšují nadstandardní prvky, kterými se lišíme od konkurence – preferujeme kvalitu před kvantitou a dokonalé řemeslné zpracování výrobků, odolnější použité materiály a úspory provozních energií. Používáme např. o 3 mm silnější vnitřní obkladové desky, parozábranu tl. 0,2 mm, zesílenou tepelnou izolaci již u standardního provedení.

Kvalitu našich produktů testujeme v průběhu celého výrobního procesu. Nejen firma CONTIMADE, ale i firma ContiS vlastní certifikáty kvality ISO 9001. Certifikáty

Telefonní kontakty

(+420) 576 779 142

E-mailové kontakty

Kontejnery CONTIMADE

Kontejnery CONTIMADE

 Zázemí pro firmu, školu nebo jinou instituci?

Obytné kontejnery jako školka!

Obytné kontejnery jako školka

 Různé fasády, barevné variace, dimenze, kvalitní zpracování..... a především stovky spokojených dětí.