GOTT MY LIFE

GOTT MY LIFE
Kaňovice 12. 6. 2017

Jedinečná výstavní show, která mapuje veleúspěšnou uměleckou dráhu "mistra" Karla Gotta je k vidění v Praze. Celá expozice, která se nachází netradičně na lodi, je vytvořena z několika kontejnerových modulů, které vytváří zcela unikátní výstavní galerii. Značka CONTIMADE je hrdým partnerem této jedinečné výstavy.

„Jsme opravdu šťastní, že se naše společnost mohla podílet na přípravách tak významné kulturně – společenské akce, která veřejnosti představuje profesní život Karla Gotta. Touto akcí jsme se přesvědčili o tom, že modulární výstavba nabírá na popularitě a v dnešní době jde o jeden z mnoha plnohodnotných stavebních systémů, který zdejší trh postupně více a více objevuje. O to více jsme hrdi na to, že tradiční česká značka CONTIMADE je součástí projektu, který je spojen s nejvýznamnější osobností české hudební scény, jejíž sláva dosahuje světového formátu,“ uvedl ke spolupráci Kamil Kaiser, jednatel společnosti.

CONTIMADE pro pořadatele výstavy, společnost Bigmedia, vyrobila 16 modulů, které následně montážní skupina spojila v jeden celek, který se nachází přímo na lodi. Subdodavatelské společnosti následně provedly dokončovací stavební práce a finální úpravu.

Více o výstavě se dozvíte na gottmylife.cz 

Fotogalerie: