DĚLNÍK VE VÝROBĚ OBYTNÝCH MODULŮ

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Montáž SDK, DTD, sádrovláknitých desek Fermacell atp.
  • Tmelení spár PU tmelem
  • Osazování oken
  • Montáž zárubní a dveří
  • Atp

POŽADUJEME:

  • Zručnost a spolehlivost
  • SOU, SŠ vzdělání
  • Zkušenosti ze staveb
  • Flexibilitu a ochotu pracovat ve 2-směnném provozu
  • Praxe min.1 rok
  • Orientace v technických výkresech výhodou

CO VÁM NABÍZÍME:

  • Práci na hlavní pracovní poměr se smlouvou na dobu neurčitou
  • Kvartální bonus za jakostní práci
  • Zvýhodněné stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Plat 35.000 - 45.000,-/měs. (úkolová mzda)
  • 13. a 14. plat
  • Nové, moderní výrobní prostory a zázemí
  • Zázemí stabilní ryze české výrobní společnosti
  • Nástup možný ihned nebo dle dohody

Místo výkonu práce: Kaňovice č.p.104, Kaňovice u Zlína, PSČ: 763 41

V případě zájmu o danou pozici, prosím, kontaktujte nás zde:

Osobní údaje
Kontaktní adresa
Vzdělání
Pracovní zkušenosti
Znalosti

TOP
cz_new DĚLNÍK VE VÝROBĚ OBYTNÝCH MODULŮ

Contimade