FINANČNÍ ÚČETNÍ – SENIOR

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

  • Samostatné zpracování a účtování faktur od zahraničních a českých dodavatelů, účtování vystavených faktur zahraničním a českým odběratelům
  • Účtování bankovních výpisů, interních, skladových dokladů, kurzové rozdíly, časové rozlišení, dohadné položky
  • Spolupráce s ostatními finančními účetními
  • Řešení náročných účetních operací
  • Příprava a zpracování přiznání DPH, DPPO, silniční daň, daň z nemovitostí
  • Inventarizace účtů a podílení se na měsíčních a ročních závěrečných operacích
  • Příprava podkladů pro reporting a controlling
  • Vedení účetní a daňové evidence majetku, vypracování protokolů o zařazení
  • Spolupráce při finančních auditech

POŽADUJEME:

  • SŠ / VŠ vzdělání ekonomického směru
  • Dobrou znalost podvojného účetnictví, účetních standardů a daňové problematiky
  • Znalost Heliosu výhodou
  • Praxe v oboru minimálně 5 let
  • Aktivní přístup k práci
  • Spolehlivost, samostatnost, odpovědnost a pečlivost
  • Uživatelskou znalost MS Office (MS Excel, MS Word)

CO VÁM NABÍZÍME:

  • Motivující mzdové ohodnocení dle Vašich zkušeností
  • 13. a 14. plat, až 4 dny dovolené navíc
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Obědy v areálu společnosti
  • Přátelský kolektiv – můžete se na nás kdykoliv obrátit
  • Nové, moderní výrobní prostory a zázemí
  • Zázemí stabilní ryze české výrobní společnosti
  • Nástup možný ihned nebo dle dohody

Místo výkonu práce: Kaňovice č.p.104, Kaňovice u Zlína, PSČ: 763 41

V případě zájmu o danou pozici, prosím, kontaktujte nás zde:

Osobní údaje
Kontaktní adresa
Vzdělání
Pracovní zkušenosti
Znalosti

TOP