MISTR VÝROBY

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

  • Koordinace a zajištění plynulého toku výroby
  • Plnění denního výrobního plánu v požadované kvalitě
  • Dohled nad dodržováním technologických a výrobních postupů
  • Zajišťování suportu pro dělníky

POŽADUJEME:

  • Vzdělání SŠ/SOÚ technického směru či praxe ve stavebnictví
  • Praxe ve výrobní společnosti min. 2 roky na obdobné pozici
  • Pro-aktivní přístup s cílem neustále zlepšovat procesy, operativní jednání a otevřenost při řešení změn
  • Velmi dobré organizační schopnosti a schopnost vést tým lidí
  • Přirozená autorita a zároveň týmový kolega
  • Samostatnost, odpovědnost a flexibilita

CO VÁM NABÍZÍME:

  • Práci na hlavní pracovní poměr se smlouvou na dobu neurčitou
  • Pracovní oděv, obuv a ochranné pomůcky
  • Zvýhodněné stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Nástupní plat od 35 000 Kč
  • 13. plat
  • Nové, moderní výrobní prostory a zázemí
  • Nástup možný ihned nebo dle dohody

Místo výkonu práce: Kaňovice č.p.104, Kaňovice u Zlína, PSČ: 763 41

V případě zájmu o danou pozici, prosím, kontaktujte nás zde:

Osobní údaje
Kontaktní adresa
Vzdělání
Pracovní zkušenosti
Znalosti

TOP