Montážní dělníky

Kaňovice

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

  • montáž a kompletace při výrobě obytných a stavebních kontejnerů
  • (osazení stěnových dílců, podlah, oken, dveří, práce s dřevotřískou, sádrokartonem, lepení podlahovin, malířské práce)

POŽADUJEME:

  • SOU
  • znalost a orientaci ve výkresové dokumentaci
  • manuální zručnost a pečlivost
  • dobrý zdravotní stav
  • znalost NJ nebo AJ výhodou (možnost montáží v zahraničí)

CO VÁM NABÍZÍME:

  • práci na hlavní pracovní poměr se smlouvou na dobu neurčitou
  • prémie nad rámec pracovní smlouvy
  • práci v jednosměnném provozu
  • pracovní oděv, obuv a ochranné pomůcky
  • zvýhodněné stravování
  • penzijní připojištění
  • nové, moderní výrobní prostory a zázemí
  • zaškolení absolventů bez praxe
  • dobré platové podmínky
  • zázemí stabilní ryze české výrobní společnosti
  • nástup možný ihned nebo dle dohody

TOP
ikona dotaz

STAVÍME PRO MĚSTA A OBCE

UBYTOVNY

cz_new Montážní dělníky

Contimade 25 Let