SKLADNÍK/MANIPULANT

Co vás čeká:

  • Manipulace s plechy, kovovými materiály a zásobami
  • Zavážení plechů a zásob do skladů
  • Navážení kovových materiálů pro ostatní pracoviště
  • Manipulace s hotovými výrobky – kovové rámy modulárních staveb, navážení výrobků do kamionů
  • Administrativa spojená s vedením skladových zásob a hotových výrobků, práce v IS Helios
  • Další práce zadané mistrem výroby

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • Ukončené střední vzdělání.
  • Zkušenost s řízením VZV (pokud nemáte oprávnění aktuální, jsme ochotni Vám zaplatit nové osvědčení).
  • Základní počítačová gramotnost.
  • Zkušenost s IS Helios výhodou.
  • Zodpovědnost, spolehlivost.
  • Zdravý pracovní přístup.
  • Slušné vystupování.

Co vám můžeme nabídnout:

  • Práci v rozvíjející se společnosti, spadající pod finančně stabilního zahraničního majitele.
  • Motivující mzdové ohodnocení.
  • Dovolená navíc.
  • Možnost teplé stravy přímo na pracovišti.
  • Příspěvek na stravování.
  • Příspěvek na volnočasové aktivity (Flexi Pass).
  • Příspěvek na penzijní/životní pojištění.
  • Odměna za odpracované roky.
  • Zvýhodněné telefonní tarify pro zaměstnance i rodinné příslušníky.
  • Slevy u obchodních partnerů.
  • Účast na firemních akcích.

Místo pracoviště:

Kaňovice 104, Kaňovice, okres Zlín

Kdy můžete nastoupit:

Ihned/dohodou

Zaměstnavatel:

CONTIMADE s.r.o., Kaňovice 104, 76341 Kaňovice

Člen skupiny MORAVIA CONTAINERS, a.s.

Pro bližší informace kontaktujte nás: Helena Kohoutková, tel. 607 076 377

V případě zájmu o danou pozici, prosím, kontaktujte nás zde:

Osobní údaje
Kontaktní adresa
Vzdělání
Pracovní zkušenosti
Znalosti

TOP