SKLADNÍK/ŘIDIČ VZV/ŘIDIČ MOTOR.VOZ.tř.C

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

  • Přijímá a manipuluje zboží pomocí VZV
  • Vyskladňuje zboží ze skladu do výroby a zpět pomocí VZV
  • Vydává zboží do výroby v centrálním skladu u přepážky
  • Vyzvedává zboží od dodavatelů dodávkou – nutné řidičské oprávnění třídy C a průkaz profesní způsobilosti (dané oprávnění výhodou)
  • Ostatní manipulace v rámci areálu

POŽADUJEME:

  • Spolehlivost a odpovědnost
  • SOU, SŠ vzdělání
  • Praxi na vysokozdvižném vozíku
  • Řidičské oprávnění skupiny C a průkaz profesní způsobilosti (výhodou)
  • Možnost časem vyškolit na autojeřáb dle platné legislativy

CO VÁM NABÍZÍME:

  • Práci na hlavní pracovní poměr se smlouvou na dobu neurčitou
  • Zajímavou a různorodou pracovní náplň
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Zvýhodněné stravování
  • Plat Kč 185,-/hod (dle zkušeností)
  • 13. a 14. plat
  • Nové, moderní výrobní prostory a zázemí
  • Zázemí stabilní ryze české výrobní společnosti
  • Nástup možný ihned nebo dle dohody

Místo výkonu práce: Kaňovice č.p.104, Kaňovice u Zlína, PSČ: 763 41

V případě zájmu o danou pozici, prosím, kontaktujte nás zde:

Osobní údaje
Kontaktní adresa
Vzdělání
Pracovní zkušenosti
Znalosti

TOP