TECHNIK PŘÍPRAVY VÝROBY

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

  • Příprava technické dokumentace pro výrobu
  • Poskytování podkladů pro nákup materiálu a podkladů pro výdej ze skladu
  • Spolupráce a zajišťování potřebných kooperací
  • Spolupráce s oddělením obchodu, konstrukce, výroby

POŽADUJEME:

  • Min. SŠ technického směru nebo příslušná praxe
  • Práce s PC (MS Office, AutoCad, ArchiCad a Solidworks výhodou)
  • Samostatnost v rozhodování
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Zodpovědný přístup k zadaným úkolům
  • Flexibilitu

CO VÁM NABÍZÍME:

  • Příspěvek na penzijní připojištění: 3% z hrubého příjmu/měsíc
  • Práci na hlavní pracovní poměr se smlouvou na dobu neurčitou
  • Dovolená navíc
  • Zvýhodněné stravování
  • Plat od 28 000 Kč měsíčně
  • Nové, moderní výrobní prostory a zázemí
  • Možnost pracovního i odborného růstu
  • 13., příp. 14.plat dle podaných výsledků
  • A jiné benefity
  • Nástup možný ihned nebo dle dohody

Místo výkonu práce: Kaňovice č.p.104, Kaňovice u Zlína, PSČ: 763 41

V případě zájmu o danou pozici, prosím, kontaktujte nás zde:

Osobní údaje
Kontaktní adresa
Vzdělání
Pracovní zkušenosti
Znalosti

TOP