Mateřské školky míří do Německa

Mateřské školky míří do Německa
Kaňovice 3. 7. 2017

v posledních týdnech jede výroba kontejnerových modulů v CONTIMADE na plné obrátky a výsledkem jsou expedice zajímavých a atraktivních modulárních sestav, které náš montážní tým následně kompletuje u koncových zákazníků.

Aktuálně jsme dokončili sérii projektů, které jsou z oblasti školských staveb a byly určeny do Německa. Jednalo se konkrétně o mateřské školky, které jsme prostřednictvím našeho obchodního partnera na tento velmi významný trh dodávali. Modulární výstavba patří nejen v Německu mezi velmi populární a osvědčené způsoby výstavby. Proto nás nesmírně těší, že modulární systém CONTIMADE opět patřil mezi preferované. Zakázky tohoto typu a rozsahu nás jen utvrzují v tom, že naše moduly mají nejen vysokou kvalitu zpracování, ale zároveň značka CONTIMADE patří mezi etablované dodavatele modulárního řešení v Evropě.

Více než 5 modulárních školských budov bude dětem poskytovat velmi kvalitní zázemí v rámci jejich předškolního vzdělávání. Školky jsou seskládány z typově totožných CONTIMADE modulů. Rozdíly se vyskytly pouze v rámci dispozičního řešení a vybavení, na který mělo vliv především věkové složení budoucích uživatelů. Všechny projekty byly ze strany CONTIMADE realizovány včetně dalších doprovodných služeb (kompletní vybavení, doprava, montáž apod.).

CONTIMADE dává životu prostor již více jak 24 let, a proto se i v současné chvíli zabýváme dalšími atraktivními projekty, které jsou buďto ve fázi technických příprav nebo již intenzivně běží výrobní proces. Spojte se s našimi obchodními zástupci a řešte Váš modulární projekt s profesionály.

Termín realizace - 2017

Foto z montáže: