Modulární domy pro města a obce

Dodáváme různorodé modulární sestavy do téměř celé Evropy. Spojte se proto s úspěšnými a svůj projekt v rámci komunální sféry řešte s profesionály.

Modulární výstavba má na území České a Slovenské republiky stále častější využití. Strach a obava z neznámého a nehezkého produktu se stává pomíjivou, neboť modulární budovy jsou plnohodnotnými stavbami, které jsou nejen super rychlé, ale mají i moderní design.

Díky značce CONTIMADE mohou města a obce své potřeby v rámci občanské vybavenosti řešit pomocí modulárních sestav z nichž mohou vznikat různorodé typy staveb. Může se jednat jak o stavby pro dočasný účel po přírodní či jiné katastrofě, tak i plnohodnotné trvalé stavby. Obrovskou devízou modulárních staveb je jejich mobilita a variabilita, která Vám v zásadě kdykoliv umožní změnit dispozice.

Po celou dobu pracujete s pomyslnou stavebnicí, která umožňuje skládat, kombinovat a měnit, tak jak Vy potřebujete. Využijte hlavní výhody modulární výstavby na maximum.

Představitelé měst a obcí dost často draze vykupují nemovitosti, které následně složitě a za vysokých nákladů rekonstruují a mění například na sociální ubytovny. Přitom modulární ubytovna ať už pro sociálně slabší občany nebo jen obecní ubytovna, může vyrůst v super rychlém čase, a za podstatně výhodnějších ekonomických podmínek, což zcela jistě uvítá každý rozpočet samosprávy.

Chcete v blízké době řešit šatny, či zázemí pro sportovce ve Vašem sportovním areálu? Trápí Vás nedostatek míst ve školce? Chybí Vám financování projektu? Nevadí, i na to jsme mysleli a umíme v této záležitosti pomoc. Modulární systém CONTIMADE a jeho výhody jsou zde pro Vás. Je to budoucnost, kdy stavíte jinak a s jinými benefity.

Značka CONTIMADE je zárukou kvality a Vaší spokojenosti.

Cena se zpracovává individuálně, prosím kontaktujte naše obchodní oddělení. 

Modulární domy

Kontaktní formulář

FIREMNÍ TISKOVINA „MODULÁRNĚ PRO MĚSTA A OBCE“: ZDE

×

TOP