Ubytovny CONTIMADE

Ubytovny CONTIMADE
Kaňovice 6. 6. 2017

Modulární sestavy CONTIMADE umožňují společnostem rychle a efektivně reagovat na potřeby, které souvisí nejen s aktuálním tématem narůstajícího počtu zaměstnanců, ale i dalšími nároky, které mají zásadní dopad na konkurenceschopnost a další progresivní rozvoj podniku (ubytovny, stravovací zařízení, šatny, sociální zázemí, skladovací prostory, kancelářské, administrativní nebo technologické zázemí). Na všechny tyto potřeby umí značka CONTIMADE přinést rychlá modulární řešení, která společnostem přinesou primárně finanční úsporu, ale také umožňují rychle a pružně reagovat na potřeby trhu a jeho vývoje.
CONTIMADE je díky svým evropským zkušenostem s modulární výstavbou skutečným partnerem pro Váš růst a další expanzi. Dokážeme Vám přinést velmi rychlé a flexibilní řešení pomocí modulárního systému, které bude na míru Vašim požadavků. Naším cílem je nabídnout atraktivní cenu, která bude minimalizovat vstupní náklady na investici s ohledem na náklady spojené s budoucím provozem objektu. Kontejnerová či modulární výstavba se těší čím dál tím větší oblibě, a to především díky svým hlavním benefitům, kterými jsou: Rychlost, Variabilita, Nižší pořizovací náklady a Dopady na životní prostředí.
CONTIMADE nabízí 24 let zkušeností s výrobou obytných, sanitárních a technologických kontejnerů. Prostorová řešení řešte s profesionály. CONTIMADE – Dáváme životu prostor.
Seznamte se s naší nabídkou modulárních ubytoven. Konkrétní nabídku Vám zpracujeme na základě Vašich požadavků. Kontaktujte naše obchodní zástupce.

Prolistujte si náš prospekt - Ubytovny CONTIMADE