Mateřské školky míří do Německa

Mateřské školky míří do Německa

V posledních týdnech jede výroba kontejnerových modulů v CONTIMADE na plné obrátky a výsledkem jsou expedice zajímavých a atraktivních modulárních sestav, které náš montážní tým následně kompletuje u koncových zákazníků.

Aktuálně dokončujeme sérii projektů, které jsou z oblasti školských staveb a jsou určeny do Německa. Jedná se konkrétně o mateřské školky, které prostřednictvím našeho obchodního partnera na tento velmi významný trh dodáváme. Modulární výstavba patří nejen v Německu mezi velmi populární a osvědčené způsoby výstavby. Proto nás nesmírně těší, že modulární systém CONTIMADE opět patří mezi preferované. Zakázky tohoto typu a rozsahu nás jen utvrzují v tom, že naše moduly mají nejen vysokou kvalitu zpracování, ale zároveň značka CONTIMADE patří mezi etablované dodavatele modulárního řešení v Evropě.

Více než 5 modulárních školských budov bude dětem poskytovat velmi kvalitní zázemí v rámci jejich předškolního vzdělávání. Školky jsou seskládány z typově totožných CONTIMADE modulů. Rozdíly se vyskytují pouze v rámci dispozičního řešení a vybavení, na který má vliv především věkové složení budoucích uživatelů. Všechny projekty jsou ze strany CONTIMADE realizovány včetně dalších doprovodných služeb (kompletní vybavení, doprava, montáž apod.).

CONTIMADE dává životu prostor již více jak 25 let, a proto se i v současné chvíli zabýváme dalšími atraktivními projekty, které jsou buďto ve fázi technických příprav, nebo již intenzivně běží výrobní proces. Spojte se s našimi obchodními zástupci a řešte Váš modulární projekt s profesionály.

Mateřské školky míří do Německa
Mateřské školky míří do Německa
Mateřské školky míří do Německa
CONTIMADE_550x300_-_akvizice_-_průvodní_foto Kontejnerové, modulární mateřské školky

25. února 2021 se společnost CONTIMADE připojila ke skupině Moravia Containers, silnému partnerovi na českém trhu v oblasti výroby modulárních systémů.

CONTIMADE členem Československé asociace modulární výstavby, z.s.

Společnost CONTIMADE s.r.o. se v březnu 2020 stala platným členem asociace csMODULAR. 

Contimade párty

V měsíci červnu roku 2019 se ve sportovním areálu obce Kaňovice konala v pořadí již III.CONTI-PÁRTY.

Úspěchy na Islandu

Modulární stavby získávají na popularitě, a to napříč širokým spektrem oblastí.

Úspěchy na Islandu

Díky dlouhodobé spolupráci s našimi obchodními partnery se nám velmi daří rozvíjet obchodní aktivity na Islandu.

CONTIMADE si zahrál ve videoklipu

Oblíbený český hudební zpěvák a skladatel Marek Ztracený vypustil do světa svou novou píseň Léto 95.

Mateřské školky míří do Německa

V posledních týdnech jede výroba kontejnerových modulů v CONTIMADE na plné obrátky a výsledkem jsou expedice zajímavých a atraktivních modulárních sestav.

Rozšíření administrativního zázemí

Rozšířit a snížit energetickou náročnost dvoupatrové administrativní budovy byly hlavní úkoly, které jsme realizovali pro našeho obchodního partnera v Německu.

×

TOP